Inne

13.03.2017 aktualizacja 16.03.2017

Panel dyskusyjny wokół książki „Narracje górnicze z terenu Zabrza”

16.03.2017 - 16.03.2017 Panel dyskusyjny wokół książki „Narracje górnicze z terenu Zabrza. Kopalnia to je do mie wszystko” Panel dyskusyjny wokół książki „Narracje górnicze z terenu Zabrza. Kopalnia to je do mie wszystko”

W czwartek, 16 marca, o godz. 18 w Przystanku Historia Centrum Edukacyjnym IPN w Katowicach, im. Henryka Sławika (ul. św. Jana 10, III p.) odbędzie się panel dyskusyjny wokół książki „Narracje górnicze z terenu Zabrza. Kopalnia to je do mie wszystko”.

W spotkaniu wezmą udział współredaktorka tomu dr Beata Piecha-van Schagen z Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu oraz Mirosław Makoś - świadek historii, długoletni górnik, obecnie przewodnik w Zabytkowej Kopalni Węgla Kamiennego „Guido” w Zabrzu. Spotkanie poprowadzi dr Sebastian Rosenbaum z IPN Katowice.

Źródło: Oddział IPN Katowice

Wszelkie materiały (w szczególności depesze agencyjne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.
Do góry

Walka
o niepodległość
1914-1918

II Rzeczpospolita

II Wojna
Światowa

PRL