12.07.2017 aktualizacja 19.07.2017

Wojenna odyseja Antka Srebrnego – wakacyjne warsztaty komiksowe

01.07.2017 - 31.08.2017 Wojenna odyseja Antka Srebrnego – wakacyjne warsztaty komiksowe Wojenna odyseja Antka Srebrnego – wakacyjne warsztaty komiksowe

Oddział IPN w Warszawie zaprasza do udziału w bezpłatnych wakacyjnych warsztatach komiksowych dla uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej opartych na historii Antka Srebrnego.

Dzieci będą miały możliwość zapoznania się z przygodami głównego bohatera, który przemierza szlak bojowy wraz z II Korpusem Polskim, a także jego dalszymi powojennymi losami. Zajęcia prowadzone są metodą warsztatową z wykorzystaniem komiksów z serii Wojenna odyseja Antka Srebrnego, wydawanych przez warszawski Oddział IPN.

Skierowane są do uczniów, którzy chcieliby połączyć zainteresowania II wojną światową i komiksem.

termin i godzina do uzgodnienia, grupy do 30 osób

Zapisy:

Ewa Dyngosz ewa.dyngosz@ipn.gov.pl

Edyta Gula edyta.gula@ipn.gov.pl

Źródło: IPN

Wszelkie materiały (w szczególności depesze agencyjne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.
Do góry

Walka
o niepodległość
1914-1918

II Rzeczpospolita

II Wojna
Światowa

PRL