22.08.2016 aktualizacja 14.11.2017

Redakcja

Redaktor naczelny
Mariusz Jarosiński
m.jarosinski@pap.pl

Lesław Sajdak
l.sajdak@pap.pl

Radosław Dąbrowski
r.dabrowski@pap.pl

Aleksandra Beczek
a.beczek@pap.pl

Anna Kruszyńska
a.kruszynska@pap.pl

Administracja i multimedia
Adam Ziemienowicz
Dział Infografiki PAP
a.ziemienowicz@pap.pl

Kontakt w sprawie licencji
Joanna Krysa
j.krysa@pap.pl

Dział Promocji Muzeum Historii Polski
Marek Stremecki
Kierownik i rzecznik prasowy
marek.stremecki@muzhp.pl

Portal Historyczny www.dzieje.pl wydawany jest przez Muzeum Historii Polski
we współpracy z Polską Agencją Prasową SA.


Muzeum Historii Polski
ul. Mokotowska 33/35
00-560 Warszawa
tel. +48 22 211 90 02
info@muzhp.pl

Polska Agencja Prasowa S.A
ul. Bracka 6/8
00-502 Warszawa
tel. +48 22 509 28 20
redakcja@dzieje.pl

Wszelkie materiały (w szczególności depesze agencyjne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.
Do góry

Walka
o niepodległość
1914-1918

II Rzeczpospolita

II Wojna
Światowa

PRL