Polska po 1989 roku

28.02.2019

Premier Morawiecki oddał hołd pomordowanym przez NKWD policjantom

Premier Mateusz Morawiecki oddał w czwartek w Szczytnie (warmińsko-mazurskie) hołd pomordowanym przez NKWD policjantom. Złożył kwiaty pod tablicą upamiętniającą jeńców obozu w Ostaszkowie.

Tablica "pamięci jeńców obozu w Ostaszkowie zamordowanych przez NKWD w Kalininie - światu ku przestrodze Rodzina Katyńska" znajduje się na terenie Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Premier Morawiecki wraz z ministrem spraw wewnętrznych i administracji Joachimem Brudzińskim oraz komendantem głównym policji Jarosławem Szymczykiem bierze udział w uroczystej promocji oficerskiej policjantów odbywającej się w uczelni. (PAP)

autorka: Agnieszka Libudzka

ali/ hgt/ 

Wszelkie materiały (w szczególności depesze agencyjne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.
Do góry

Walka
o niepodległość
1914-1918

II Rzeczpospolita

II Wojna
Światowa

PRL