Polska po 1989 roku

22.05.2018

3 czerwca Dzień Dziecka w KPRM

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów zaprasza na piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się 3 czerwca na terenie ogrodów kancelarii - poinformowało na oficjalnym koncie na Twitterze Biuro Prasowe KPRM.

Jak poinformowali autorzy wpisu, tegoroczny piknik przebiegnie pod hasłem "Kto ty jesteś? Polak mały" i będzie nawiązywał do 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

"Serdecznie zapraszamy na piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się w ogrodach KPRM, w niedzielę, 3 czerwca" - czytamy we wpisie. Piknik potrwa od 10.30 do 16:30.

W tym roku odbędzie się szósta edycja pikniku z okazji Dnia Dziecka w KPRM.(PAP)

autorka: Iwona Żurek

iżu/ wus/

Wszelkie materiały (w szczególności depesze agencyjne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.
Do góry

Walka
o niepodległość
1914-1918

II Rzeczpospolita

II Wojna
Światowa

PRL