Religia

20.04.2019

Para prezydencka złożyła Polakom świąteczne życzenia

Para prezydencka złożyła Polakom świąteczne życzenia. Źródło: Kancelaria Prezydenta RP Para prezydencka złożyła Polakom świąteczne życzenia. Źródło: Kancelaria Prezydenta RP

Życzenia pogodnych i ciepłych chwil złożyła Polakom z okazji Świąt Wielkanocnych para prezydencka. Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda zachęcili do włączania się w akcje charytatywne i pozdrowili Polaków mieszkających za granicą.

"Zbliżają się Święta Wielkanocne. To czas radości i nadziei, czas spędzany w gronie rodziny i najbliższych, czas, w którym chcemy być razem, by dzielić się dobrem i miłością" – powiedział prezydent w życzeniach świątecznych opublikowanych w internecie.

"Z tej okazji chcemy życzyć Państwu wielu pogodnych i ciepłych chwil. Niech te dni upłyną Państwu w serdecznej atmosferze. Bądźmy w tym wyjątkowym, świątecznym czasie razem, okazując sobie życzliwość" – dodała Agata Kornhauser-Duda.

Para prezydencka podkreśliła, aby pamiętać o tych, którzy święta spędzają samotnie, i o tych, którzy potrzebują naszej pomocy.

"Włączajmy się w wielkanocne akcje charytatywne. Niech w tych dniach na każdym kroku towarzyszą nam serdeczność i uśmiech"– zaapelowali.

Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda skierowali też "szczególne pozdrowienia do Polaków, którzy mieszkają z dala od Ojczyzny, i żołnierzy oraz funkcjonariuszy pełniących służbę na misjach".

"Wszystkim naszym Rodakom w kraju i za granicą życzymy radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego" – zakończyła życzenia para prezydencka. (PAP)

mgost/ joz/

Wszelkie materiały (w szczególności depesze agencyjne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.
Do góry

Walka
o niepodległość
1914-1918

II Rzeczpospolita

II Wojna
Światowa

PRL