Inne

04.12.2013 aktualizacja 18.07.2016

Belgijski order dla Ewy Ośnieckiej-Tameckiej

Ewa Ośniecka-Tamecka. Fot. PAP/B.Zborowski Ewa Ośniecka-Tamecka. Fot. PAP/B.Zborowski

2 grudnia Ewa Ośniecka-Tamecka, wicerektor Kolegium Europejskiego w Natolinie otrzymała z rąk ambasadora Belgii w Polsce, Raoula Delcorde Komandorię Orderu Korony, jednego z najbardziej prestiżowych odznaczeń nadawanych przez Belgię.

Orderem uhonorowano nieustanne wysiłki Ewy Ośnieckiej-Tameckiej na rzecz otwarcia Kolegium Europejskiego dla studentów z Europy Środkowej i Wschodniej oraz z krajów objętych Europejską Polityką Sąsiedztwa, 

Pani wicerektor podziękowano również za dobrą współpracę pomiędzy kampusem w Brugii (Belgia) oraz kampusem w Natolinie, a także za ściągnięcie do Natolina zarówno znamienitych profesorów jak i specjalistów od spraw UE oraz za dobór studentów posiadających gruntowne wykształcenie uniwersyteckie.

(Ambasada Belgii)

Wszelkie materiały (w szczególności depesze agencyjne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.
Do góry

Walka
o niepodległość
1914-1918

II Rzeczpospolita

II Wojna
Światowa

PRL