Kultura i sztuka po 1989 roku

29.03.2018

Teatr Muzyczny w Łodzi szuka odtwórców ról do nowego musicalu "Madagaskar"

Teatr Muzyczny w Łodzi poszukuje odtwórców głównych ról i epizodów do nowego familijnego musicalu "Madagaskar - Muzyczna Przygoda". Widowisko powstaje na podstawie animowanego filmu wytwórni DreamWorks. Premierę musicalu zaplanowano na październik tego roku.

Jak poinformował PAP Krzysztof Karbowiak z Teatru Muzycznego, przesłuchanie odbędzie się w poniedziałek 23 kwietnia w siedzibie teatru, a zgłoszenia przyjmowane są do czwartku 19 kwietnia. "Poszukujemy rozśpiewanych i roztańczonych osób sprawnych ruchowo, o miłej aparycji" - dodał.

Wszyscy, którzy zgłoszą się na casting, proszeni są o zabranie stroju do ćwiczeń i miękkiego obuwia, bo będzie sprawdzana sprawność ruchowa i poczucie rytmu. Przesłuchania odbędą się przy podkładach fortepianowych, których komplet wraz z nutami będzie można znaleźć na stronie teatru. Jak zaznacza Karbowiak, kolejność przesłuchiwania kandydatów będzie alfabetyczna.

Wiek kandydatek i kandydatów zależy od danej postaci. Np. do roli lwa Aleksa poszukiwany jest mężczyzna w wieku od 20 do 35 lat dysponujący wysokim barytonem lub tenorem o ciepłej barwie. Podczas przesłuchania do wykonania kandydaci do tej roli będą mieli do wykonania dwie piosenki - duet "Best Friends" (tylko partia Aleksa) oraz piosenkę finałową "Together".

Jak zaznacza Karbowiak, podczas castingu każdy będzie musiał wykonać piosenkę finałową.

Zgłoszenia przyjmowane są do 19 kwietnia na adres e-mail: jchs@teatr-muzyczny.lodz.pl. (PAP)

autor: Jacek Walczak

jaw/ itm/

Wszelkie materiały (w szczególności depesze agencyjne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.
Do góry

Walka
o niepodległość
1914-1918

II Rzeczpospolita

II Wojna
Światowa

PRL