17.08.2010. Poznań (PAP) - Trzy firmy, dwie z Koła i jedna z Poznania, złożyły oferty na wykonanie robót modernizacyjnych na dworcu w Kole. We wtorek otwarto koperty z ofertami - poinformował PAP Piotr Kryszak z oddziału Gospodarowania Nieruchomościami PKP w Poznaniu. W najbliższych dniach PKP S.A. sprawdzi oferty pod kątem zgodności ze specyfikacją przetargową, a następnie wybierze najkorzystniejszą cenowo ofertę. Podpisanie umowy z wykonawcą powinno nastąpić w ciągu 30 dni.