Polska po 1989 roku

15.12.2018

Choinka na terenie Sejmu rozświetlona na biało-czerwono

Na terenie Sejmu uruchomiono w sobotę wieczorem świąteczną iluminację, w tym rozświetloną na biało-czerwono choinkę - poinformowała na Twitterze Kancelaria Sejmu.

"Przed nadchodzącym Bożym Narodzeniem w Sejmie rozbłysła świąteczna iluminacja. Czekamy jeszcze na śnieg - prognozy są optymistyczne" - można przeczytać na Twitterze Kancelarii Sejmu.

Na iluminację świetlną składają się m.in. świecąca na biało-czerwono choinka i świąteczna wersja napisu "550-lecie Parlamentaryzmu Polskiego".(PAP)

kflo/ wus/

Wszelkie materiały (w szczególności depesze agencyjne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.
Do góry

Walka
o niepodległość
1914-1918

II Rzeczpospolita

II Wojna
Światowa

PRL