Religia

19.04.2019

Życzenia premiera Mateusza Morawieckiego z okazji Świąt Wielkanocnych

Życzę wszystkim rodakom w kraju oraz Polakom przebywającym z dala od ojczyzny spokojnych, radosnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych – powiedział w nagraniu zamieszczonym na Twitterze premier Mateusz Morawiecki.

Na filmie - zamieszczonym na Twitterze Kancelarii Premiera - Mateusz Morawiecki jest gościem wielopokoleniowej rodziny przy świątecznym stole. Najpierw dziecięcy głos z tzw. offu przedstawia rządowe projekty należące do "nowej piątki" PiS. W dalszej części filmu premier składa życzenia świąteczne Polakom w kraju i za granicą.(PAP)

kub/ mam/

Wszelkie materiały (w szczególności depesze agencyjne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.
Do góry

Walka
o niepodległość
1914-1918

II Rzeczpospolita

II Wojna
Światowa

PRL