Polska po 1989 roku

15.05.2018

80. rocznica ogłoszenia Prawd Polaków spod Znaku Rodła: uroczystości we Wrocławiu

Stowarzyszenie Oświaty i Wychowania we Wrocławiu oraz Rodzina Rodła - Wrocław w niedzielę, 27 maja organizują uroczystość z okazji 80. rocznicy ogłoszenia Prawd Polaków spod Znaku Rodła.

Z uwagi na bliskość Dnia Matki przesłaniem wydarzenia będzie Piąta Prawda: Polska Matką naszą, nie wolno mówić o Matce źle!

O godz. 18.00 odbędzie się część artystyczna w Sali Audytoryjnej (Wrocławskie Centrum Kongresowe przy Hali Stulecia we Wrocławiu), a o godz. 21.30 planowany jest specjalny pokaz wrocławskiej fontanny multimedialnej przy pergoli - z wyeksponowaniem Prawd Polaków spod Znaku Rodła.

Wstęp wolny.

Źródło: Rodzina Rodła - Wrocław

Wszelkie materiały (w szczególności depesze agencyjne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.
Do góry

Walka
o niepodległość
1914-1918

II Rzeczpospolita

II Wojna
Światowa

PRL