II Rzeczpospolita

13.12.2018

„Mówią Wieki”: 11 odcinek cyklu „Z dziejów gospodarczych Polski”

11 odcinek cyklu „Z dziejów gospodarczych Polski” 11 odcinek cyklu „Z dziejów gospodarczych Polski”

Ukazała się jedenasta część serii magazynu „Mówią Wieki”, zrealizowaną wspólnie z Narodowym Bankiem Polskim, pod nazwą „Z dziejów gospodarczych Polski”.

W tym odcinku można przeczytać o miastu z morza, czyli Gdyni - pierwszym porcie II Rzeczypospolitej (teksty autorstwa Miłosza Niewierowicza) oraz zapoznać się z sylwetką Antoniego Szymańskiego.

Projekt realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomiczne"

11 odcinek cyklu „Z dziejów gospodarczych Polski” jest dostępny pod adresem (plik PDF): http://mowiawieki.pl/templates/site_pic/files/NBP-z-dziejow-gospodarczych-Polski-odcinek-11.pdf

Źródło: „Mówią Wieki”

Wszelkie materiały (w szczególności depesze agencyjne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.
Do góry

Walka
o niepodległość
1914-1918

II Rzeczpospolita

II Wojna
Światowa

PRL