II Rzeczpospolita

18.10.2011 aktualizacja 11.08.2016

"Okno na Warszawę" w Muzeum Drukarstwa Warszawskiego

22 października 2011 r., w godz. 11.00–20.00, w Galerii Muzeum Drukarstwa Warszawskiego w budowie, ul. Marszałkowska 3/5, Warszawa, odbędzie się pierwsza impreza varsavianistyczna „Okno na Warszawę”.

Miejsce wydarzenia nie zostało wybrane przypadkiem – to zabytkowy pofabryczny budynek w samym centrum miasta, który szczęśliwie nie ucierpiał w czasie wojny.

Wydarzenie organizują: Muzeum Drukarstwa Warszawskiego (oddział Muzeum Historycznego m. st. Warszawy) i Wydawnictwo Naukowe Semper – warszawskie wydawnictwo z ponad dwudziestoletnią tradycją.

Ideą wydarzenia jest zebranie pod jednym dachem i zaprezentowanie najciekawszych osób oraz instytucji, którym Warszawa nie jest obojętna.

W programie m.in.: warszawskie neony, varsaviany, komiksy, fotospacer dla dzieci, Warszawa okiem fotoblogerów, rzemieślnicy, kolekcjonerzy, designerzy, warszawskie smakołyki, stołeczne instytucje kulturalne, konkurs fotograficzny – słowem wszystko to, co może się zmieścić w szeroko otwartym oknie na Warszawę.

Zapraszamy na stronę internetową wydarzenia: http://oknonawarszawe.pl/ oraz stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/Okno.na.Warszawe

Wstęp wolny.

Wszelkie materiały (w szczególności depesze agencyjne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.
Do góry

Walka
o niepodległość
1914-1918

II Rzeczpospolita

II Wojna
Światowa

PRL