PRL

30.05.2018

Spotkanie "Hanna Świda-Ziemba – biografia zaangażowana"

07.06.2018 Źródło: Ośrodek KARTA Źródło: Ośrodek KARTA

Ośrodek KARTA zaprasza na spotkanie "Profesor Hanna Świda-Ziemba biografia zaangażowana" z okazji premiery książki "Uchwycić życie. Dzienniki, wspomnienia, listy 1930–1989". Spotkanie odbędzie się w Domu Spotkań z Historią, 7 czerwca (czwartek), godz.18.00.

W rozmowie o cenionej  socjolog, wnikliwej obserwatorce, zarazem zaangażowanej uczestniczce i komentatorce życia publicznego, uczestniczce obrad Okrągłego Stołu i sędzi Trybunału Stanu wezmą udział m.in.: prof. Michał Głowiński, prof. Hanna Popowska-Taborska, prof. Elżbieta Zakrzewska-Manterys i red. Dominik Czapigo z Ośrodka KARTA, który opracował publikację.

Źródło: Ośrodek KARTA 

Wszelkie materiały (w szczególności depesze agencyjne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.
Do góry

Walka
o niepodległość
1914-1918

II Rzeczpospolita

II Wojna
Światowa

PRL