Lata 1983-1987

20.04.2018

Spotkanie wokół II tomu "Dzienników" Wiktora Woroszylskiego

26.04.2018 Źrodło: Ośrodek KARTA Źrodło: Ośrodek KARTA

Ośrodek KARTA i PEN Clubu zapraszają na dyskusję "Pisarz w społeczeństwie alternatywnym. Lata osiemdziesiąte w II tomie +Dzienników+ Wiktora Woroszylskiego". Spotkanie odbędzie się w czwartek 26 kwietnia, o godz. 18, w auli Domu Literatury w Warszawie (Krakowskie Przedmieście 87/89).

 

Spotkanie otworzą Adam Pomorski, Prezes Polskiego PEN Clubu oraz Zbigniew Gluza, Prezes Ośrodka KARTA.

W trackie dyskusji głos zabiorą: red. Teresa Bogucka (dziennikarka „Gazety Wyborczej”, działaczka opozycji, sekretarz Komitetu Kultury Niezależnej 1982–89) oraz prof. Andrzej Friszke (autor przedmowy, historyk, ISP PAN).

Spotkanie poprowadzi red. Tomasz Fiałkowski („Tygodnik Powszechny”). 

Źródło: Ośrodek KARTA

Wszelkie materiały (w szczególności depesze agencyjne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.
Do góry

Walka
o niepodległość
1914-1918

II Rzeczpospolita

II Wojna
Światowa

PRL