Polskie Państwo Podziemne

12.11.2017

Najbardziej spektakularne akcje AK - w poniedziałek w audycji "Historie jak z książki" w Trójce

13.11.2017 - 13.11.2017 "AK75. Brawurowe akcje Armii Krajowej". Wydawnictwo Znak Horyzont "AK75. Brawurowe akcje Armii Krajowej". Wydawnictwo Znak Horyzont

W poniedziałek, 13 listopada, o godz. 23.05 w audycji "Historie jak z książki" w radiowej Trójce gościem Marka Stremeckiego będzie Wojciech Königsberg, autor książki "AK75. Brawurowe akcje Armii Krajowej".

Ponadto w audycji: prof. Michał Kopczyński o klęskach głodu, Piotr Zychowicz poleca książkę "Niewygodny Polak".

W programie będzie też mowa o książce Jana Żaryna "Polska pamięć. O historii i polityce historycznej" oraz o publicystyce Josepha Conrada.

Źródło: radiowa Trójka

Wszelkie materiały (w szczególności depesze agencyjne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.
Do góry

Walka
o niepodległość
1914-1918

II Rzeczpospolita

II Wojna
Światowa

PRL