Stalinizm

09.02.2015 aktualizacja 11.08.2016

„Komuniści przeciwko komunistom” - debata w IPN

Fragment okładki książki „Komuniści przeciwko komunistom” Fragment okładki książki „Komuniści przeciwko komunistom”

W środę, 11 lutego, o godz. 17.30 w Centrum Edukacyjnym IPN im. Janusza Kurtyki Przystanek Historia w Warszawie (ul. Marszałkowska 21/25) odbędzie się prezentacja książki „Komuniści przeciwko komunistom. Poszukiwanie wroga wewnętrznego w kierownictwie partii komunistycznej w Polsce w latach 1948–1956”.

Spotkaniu towarzyszyć będzie rozmowa z udziałem prof. Jerzego Eislera, prof. Andrzeja Paczkowskiego, dr. Michała Komara i autora prezentowanej książki dr. Roberta Spałka; prowadzenie: red. Piotr Zaremba.

Wstęp wolny.

Organizator: Oddziałowe Biuro Edukacji Publicznej IPN w Warszawie.

Szczegóły: http://ipn.gov.pl/aktualnosci/2015/warszawa/rozmowa-o-ksiazce-komunisci-przeciwko-komunistom-warszawa,-11-lutego-2015

Źródło: IPN

Wszelkie materiały (w szczególności depesze agencyjne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.
Do góry

Walka
o niepodległość
1914-1918

II Rzeczpospolita

II Wojna
Światowa

PRL