Inne

12.01.2018

„Podkarpackie ulubione” - zimowa edycja konkursu fotograficznego

Pokazanie największych atrakcji turystycznych Podkarpacia w zimowej scenerii to główny cel zimowej edycji konkursu fotograficznego „Podkarpackie ulubione”. W konkursie może wziąć udział każdy, a fotografie mogą przedstawiać dowolne miejsca czy atrakcje regionu.

Konkurs zorganizowany został przez Podkarpacką Regionalną Organizację Turystyczną (PROT) wraz z National Geographic.

Zimowa odsłona konkursu jest kolejną z cyklu „Podkarpackie Ulubione – cztery pory roku”.

„Każda edycja to inne kolory, inne wydanie naszego pięknego regionu. W tej edycji zapraszamy do przesyłania fotek z atrakcjami Podkarpacia w bajkowym, zimowym wydaniu” – zachęca do udziału Sabina Mermer, koordynator konkursu z PROT.

W konkursie mogą brać udział zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści zajmujący się fotografią, ze wszystkich regionów Polski, ale nadesłane na konkurs zdjęcia muszą zostać wykonane na Podkarpaciu.

Fotografie mogą przedstawiać zarówno pejzaże, przyrodę, jak i zabytki, atrakcje miejskie, czy turystyczne.

Zainteresowani udziałem (osoby pełnoletnie) powinni do 28 lutego za pośrednictwem strony www.podkarpackie.national-geographic.pl przesłać swoje prace. Jeden uczestnik może zgłosić do konkursu pięciu fotografii.

Komisja konkursowa będzie oceniać zdjęcia pod względem walorów artystycznych i turystycznych. Za zwycięskie zdjęcia autorzy otrzymają nagrody rzeczowe, w tym: kamerę, pobyty w różnych ośrodkach turystycznych, wycieczkę oraz publikacje PROT i roczną prenumeratę National Geographic Traveler. (PAP)

autor: Agnieszka Pipała

api/ itm/

Wszelkie materiały (w szczególności depesze agencyjne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.
Do góry

Walka
o niepodległość
1914-1918

II Rzeczpospolita

II Wojna
Światowa

PRL