Kultura i sztuka po 1989 roku

17.02.2019

Filharmonia Gorzowska pyta o zdanie na swój temat

Filharmonia Gorzowska zachęca gorzowian i innych gości ją odwiedzających do podzielenia się opiniami i spostrzeżeniami na jej temat. W internecie zamieściła ankietę, w której można wyrazić swoje zdanie i podzielić się pomysłami dot. funkcjonowania tej instytucji kultury.

„Chcemy być instytucją, którą gorzowianie znają, lubią i uważają za swoją. Aby tak było w rzeczywistości, na wiele sposobów staramy się zachęcać publiczność do współpracy” – powiedziała rzeczniczka Filharmonii Gorzowskiej Urszula Śliwińska.

Dodała, że przykładem współpracy z publicznością jest stojąca już od ponad roku we foyer tzw. „Skrzynka pomysłów”, do której trafia wiele listów z ciekawymi uwagami. Zapewniła, że wszystkie są analizowane, a część wdrażana, by w repertuarze tego sezonu znalazły się kompozycje, których życzyli sobie melomani.

Ankieta jest kolejnym krokiem i bardziej rozbudowaną formą badania, w której instytucja porusza ważne dla odbiorców kwestie - od repertuaru, po wygodę korzystania z obiektu. Ma również na celu zbadanie profilu odwiedzających.

„Wszystko po to, by tak modelować ofertę Filharmonii, by korzystało z niej jak najwięcej osób. Serdecznie zachęcamy do wypełniania ankiety i dzielenia się swoimi pomysłami i uwagami. Ciekawią nas opinie zarówno tych, którzy bywają u nas regularnie i są miłośnikami muzyki klasycznej, jak i gości, którzy byli u nas raz, na przykład na koncercie muzyki rozrywkowej” - wyjaśniła Śliwińska.

Badanie będzie trwało do końca sezonu artystycznego, a jego wyniki w części zostaną przedstawione gorzowianom. Ankiety będą cyklicznie.

Anonimowa ankieta jest dostępna pod adresem: https://goo.gl/forms/3qG1iszjoWUwSEOa2 (PAP)

autor: Marcin Rynkiewicz

mmd/ pad/

Wszelkie materiały (w szczególności depesze agencyjne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.
Do góry

Walka
o niepodległość
1914-1918

II Rzeczpospolita

II Wojna
Światowa

PRL