Polska po 1989 roku

11.11.2015 aktualizacja 14.07.2016

Świętujemy niepodległość. Relacja PAP na żywo

Uroczysta odprawa wart przed Grobem Nieznanego Żołnierza na placu Piłsudskiego w Warszawie. Fot. PAP/R. Pietruszka Uroczysta odprawa wart przed Grobem Nieznanego Żołnierza na placu Piłsudskiego w Warszawie. Fot. PAP/R. Pietruszka

11 listopada 1918 r. Rada Regencyjna przekazała Józefowi Piłsudskiemu władzę wojskową i naczelne dowództwo podległych jej wojsk polskich. Tego samego dnia Niemcy podpisały zawieszenie broni kończące I wojnę światową. Po 123 latach Polska odzyskała niepodległość. Dziś, w rocznicę tamtych wydarzeń, na bieżąco reporterzy PAP będą relacjonować, jak świętują Polacy w kraju i za granicą. Relacja PAP na żywo:

Wszelkie materiały (w szczególności depesze agencyjne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.
Do góry

Walka
o niepodległość
1914-1918

II Rzeczpospolita

II Wojna
Światowa

PRL