W najbliższą sobotę Bieszczadzka Kolejka Leśna rozpoczyna sezon turystyczny - poinformował we wtorek prezes fundacji zarządzającej kolejką wąskotorową Stanisław Wermiński. "Przez długi majowy weekend będzie kursować dwa razy dziennie z Majdanu do Przysłupa i z Majdanu do Balnicy. Pierwsza trasa liczy 12 kilometrów, a z Majdanu do Balnicy 9 kilometrów. Na zamówienie możliwe będą także kursy na 21 - kilometrowej trasie z Majdanu do Smolnika" - powiedział Wermiński.