Holokaust

23.01.2020

Spotkanie z bohaterem i autorami książki „Arka. Opowieść o życiu i przetrwaniu”

27.01.2020 "Arka. Opowieść o życiu i przetrwaniu. Aleksander Skotnicki w rozmowie z Katarzyną Kachel i Maciejem Kwaśniewskim". "Arka. Opowieść o życiu i przetrwaniu. Aleksander Skotnicki w rozmowie z Katarzyną Kachel i Maciejem Kwaśniewskim".

27 stycznia o godz. 18.00 w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN (ul. Anielewicza 6) odbędzie się  spotkanie z bohaterem i autorami książki „Arka. Opowieść o życiu i przetrwaniu. Aleksander Skotnicki w rozmowie z Katarzyną Kachel i Maciejem Kwaśniewskim”.

To pierwsza książka, w której wybitny polski hematolog opowiada o ratowaniu życia pacjentów i przywracaniu pamięci o ocalonych z Holocaustu.

 

Gościem spotkania będzie Adam Daniel Rotfeld.

 

Źródło: MHP

Wszelkie materiały (w szczególności depesze agencyjne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.
Do góry

Walka
o niepodległość
1914-1918

II Rzeczpospolita

II Wojna
Światowa

PRL