Stalinizm

10.10.2012 aktualizacja 18.07.2016

Warsztaty dla dzieci „O Nowej Hucie twórczych zabaw kilka”

Muzeum PRL-u (krakowski oddział Muzeum Historii Polski) zaprasza do udziału w spotkaniu autorskim i warsztatach dla dzieci związanych z wydaniem książki „O Nowej Hucie twórczych zabaw kilka” Mai Dobkowskiej i Zbigniewa Dobosza. Spotkanie z autorami i czytelnikami poprowadzi Jan Wróbel – nauczyciel i dziennikarz. Promocja i warsztaty odbędą się 27 października w Muzeum Powstania Warszawskiego.

Miejsce (spotkanie autorskie): Muzeum Powstania Warszawskiego, audytorium Jana Nowaka Jeziorańskiego.

Termin: 27 października 2012 (sobota), godz. 16.00

Warsztaty historyczne
Najmłodszych zapraszamy na warsztaty historyczne „O Nowej Hucie twórczych zabaw kilka”, na których w niezwykle ciekawy sposób przedstawimy historię Nowej Huty – młodszej siostry Krakowa, opowiemy legendę o Wandzie, która Niemca nie chciała, udowodnimy, że ogórki, bakłażany i ananasy mogą jeździć nie tylko po drogach Nowej Huty i nie tylko w czasach PRL-u. A może i na chwilkę wypożyczymy warszawskim dzieciom krakowskiego smoka.

Miejsce (warsztaty historyczne): Muzeum Powstania Warszawskiego, sala Małego Powstańca.

Termin: 27 października 2012, I grupa: 16.15 - 17.00, II grupa: 17.00 - 17.45
Dzieci w wieku 6 - 9 lat

Zapisy: Przyjmujemy od 17 do 26 października drogą mailową pod adresem onowejhucie@1944.pl

(Muzeum PRL-u)

Wszelkie materiały (w szczególności depesze agencyjne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.
Do góry

Walka
o niepodległość
1914-1918

II Rzeczpospolita

II Wojna
Światowa

PRL